Dr. Ilgaz ÖZER
Ortodonti Uzmanı

1984 doğumlu Ilgaz Özer 2002 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezuniyetini takiben Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2007 yılında lisans eğitimini başarıyla tamamlayan Özer,  Yeditepe Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamaya hak kazanmıştır.

Ilgaz Özer, ailesiyle beraber Türkiye’nin ilk özel diş hastanesini kurmalarının ardından hastanenin yönetim kadrosunda çalışmaya başlamıştır. Hastanenin Amerikalı fon şirketine satışını tamamladıktan sonra , yeni nesil bir klinik vizyonuyla Klinik 32 isimli yeni kliniğini kurmuştur.

Meslekte başarı için kişisel gelişim ve hayat boyu eğitimin gerekliliğine inanan Ilgaz Özer 2009 yılında eğitimlerini tamamladıktan sonra Incognito (Lingual Ortodonti), 2010 yılında da DAMON sertifikası almaya hak kazamıştır ve RWISO’nun (Roth Williams International Society of Orthodontists) 2 yıl sürecek olan FACE (Functional And Cosmetic Excellence) eğitimine devam etmektedir.

TOD (Türk Ortodonti Derneği), AAO (American Association of Orthodontists) ve WFO (World Federation of Orthodontists) derneklerine üye olan Ilgaz Özer’in hobileri arasında kış sporları, futbol ve motor sporları yer almaktadır. Arabalara özel bir ilgisi olan Ilgaz Özer maket araba koleksiyonu yapmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ

İlk Randevu

İlk randevuya gelirken, önceden çekilmiş röntgenler, yapılan eski tedavilerle ilgili belgeler bizlere tedavi geçmişinizle ilgili ayrıntılı bilgiler verecektir. 

RANDEVU AL
HAKKIMIZDA
GENEL BİLGİLER
AĞIZ BAKIMI